Przedszkole z Oddziałem Integracyjnym nr 1
w Orzeszu
Klucz do uczenia się™
Urząd Miasta Orzesze


orzel

PRACOWNICY

  1. Dyrektor placówki – mgr Róża Bryłka

PRACOWNICY OBSŁUGI I ADMINISTRACJI

  1. Aneta Spendel – intendentka
  2. Kuchnia - 3 osoby
    • Monika Ćmiel – kucharka
    • Urszula Ankes – pomoc kuchenna
    • Urszula Małysiak – pomoc kuchenna
  3. Woźne oddziałowe - 4 osoby
    • Marzanna Mizioch
    • Katarzyna Basa
    • Katarzyna Fityka
    • Helena Arnold
  4. Pomoce nauczyciela - 6 osób:
    • Anna Sabiniok (Motylki)
    • Beata Stokłosa (Pszczółki)
    • Bożena Schier (Biedronki)
    • Anna Morawiec (Żabki)
    • Kornelia Kłapczyk (Słoneczka)
  5. Konserwator – Józef Maciejczyk
  6. Sekretarka – Iwona Lupa

NAUCZYCIELE:

  1. Dyrektor placówki – mgr Róża Bryłka (edukacja wczesnoszkolna, zarządzanie w oświacie, oligofrenopedagog)
  2. mgr Izabela Buchalik (edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna)
  3. 3. mgr Karina Jaszczyk (zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne, oligofrenopedagogika)
  4. 4. mgr Aleksandra Potysz (pedagogika terapeutyczna, oligofrenopedagog, specjalista w zakresie rewalidacji i terapii pedagogicznej dziecka ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi)
  5. 5. mgr Monika Martauz - Łukomska (wczesnoszkolna edukacja zintegrowana i pedagogika przedszkolna)
  6. 6. mgr Agata Rzepka (zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne, integracja sensoryczna)
  7. mgr Agnieszka Waszkielewicz (wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe z dodatkową specjalnością nauczycielską - j. angielski)
  8. 8. mgr Maria Dyrbuś ( edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne)
  9. mgr Anna Ryguła (edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne)
  10. mgr Izabela Franz (edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne)
  11. 11. mgr Sabina Zagraniczny (edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne)
  12. 14. logopeda: mgr Karolina Olejnik (logopedia)
  13. 15. mgr Renata Ciba – (katechetka)













motylki

pszczółki

biedronki

żabki

słoneczka